ogrenciMarmara Turizm; öğrenci taşımacılığında hizmeti en üst düzeye çıkarmayı ve güvenilir taşımacılık yapmayı ilke haline getirmiştir. Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sonra hizmete başlatılır.

Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlarımız ile öğrencilerimizin zamanında ulaşımını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortaları ile sigortalanmaktadır.

Firmamızın çalışanları her zaman güler yüzlü olup, öğrencilerimize saygı, sevgi çerçevesinde taşımacılığı sevdirmeyi prensip edinmiştir.

Firmamız öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarına sahiptir. Firmamızın siz değerli misafirlerine sunacağı birkaç avantaj;

HIZ SINIRLANDIRILMASI
Araçlarımız trafik komisyonunun ön gördüğü hız sınırlarını ihlal etmeyeceklerdir.

GÜLERYÜZLÜ HİZMET
Çalışanlarımız işinde en az 5 yıl deneyimli sorumluluk sahibi, son derece nazik ve güleryüzlü bireylerdir.

GÜVENLİ YOLCULUK
Araçlarımız koltuk sigortalı olup, ayrıca tüm araçlarımız ve içinde bulunan her yolcu S.O.S ambulans tarafından sigorta altına alınmıştır.

KONFORLU YOLCULUK
Araçlarımız Mercedes, Volkswagen, Fiat olup ısıtma ve soğutma sistemleri tam donanımlı olarak çalışmaktadır.

SÜRÜCÜ SERTİFİKASI
Çalışan sürücü arkadaşlarımızın tamamında karayollarının ön gördüğü psikolojik test sonucunda alınmış psikoteknik sertifikaları mevcuttur.

KONFORLU YOLCULUĞUN KEYFİNİ BİZİMLE YAŞAYIN..

personelMarmara Tur; her geçen gün kendisini yenileyerek ülkenin önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, sürekli değişmeyen kemik kadrosuyla hizmet vermektedir.

filoBireysel ve kurumsal anlamda toplu olarak şoförlü ve şoförsüz otomobil,minibüs,otobüs kiralama hizmeti sunmaktayız.Araçlar 0 km fabrika çıkışı teslim edilir. Kiralama süresi 12-36 aydır.

turlarMarmara Tur özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden şehir içi veya şehir dışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır.
Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde şehir dışı turlarına vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.
Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara Marmara Tur güvencesiyle personel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

havaİsteğe bağlı olarak şoförlü ve şoförsüz VIP araçlarımızla özel misafirlerinizin havaalanı, toplantı, seminer, otel, organizasyon ve benzeri faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmet sunar.

vipİsteğe bağlı olarak şoförlü ve şoförsüz VIP araçlarımızla özel misafirlerinizin havaalanı, toplantı,seminer, otel, organizasyon ve benzeri faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmet sunar.